Ikona Facebook

polub nas

zespół

Ruszamy głową dla Was - za Was

Ann UX & graphic designer

Dbam o dobry design. Projektuję, tworzę obrazy z kresek i kropek. Myszką, nie pędzlem. Fotografuję i filmuję. Dostrzegę krzywą kropkę w projekcie i zbędny paproch na zdjęciu. Odróżniam czcionkę od fontu. Bywam tak mocno zaangażowana w projekt, że nie zauważam Rafała pijącego moją kawę! Serce bije mi szybciej na myśl o nowym wyzwaniu. Kocham się w UX designie. Z tej miłości powstała wiedza o tym, jak badać potrzeby biznesu i użytkownika. Dzięki temu wiem jak powinien wyglądać projekt, który połączy estetykę, funkcjonalność z użytecznością.

Rafał o Ani: proces twórczy rozpoczyna od zrobienia sobie kawy, herbaty i naszykowania szklanki wody. Czasem jej podpijam. Kawę, nie wodę. Ma świetne oko - to jej atut.

Rafał web developer

Jestem magikiem - wiem jak wyczarować z kodu grafikę. Ożywiam projekt, który Ania stworzyła w takim zapale, że mogłem w tym czasie zabrać jej kawę. Pilnuję, by wszystkie założenia projektu były osiągalne dla Ciebie i Twojego klienta. Na pierwszym miejscu stawiam prostotę i intuicyjność. Dbam o porządek w każdej linijce kodu (a na biurku preferuję pozorny chaos). Wiem jak rozmawiać z robotami, szczególnie tymi od wujka G. Ale znacznie bardziej wolę kontakt z człowiekiem. I umiem odróżnić krem Brulee od kremu „blee”. Bo lubię gotować.

Ania o Rafale: „jara się” oprogramowaniem. I na moje szczęście gotowaniem także. Tylko dzięki jego kuchni, mogę liczyć na stałe “dostawy” energii potrzebnej do pracy. Ale i tak Rafał najlepiej czuje się na fron(t)cie*

* ŻŻP - Żenujący Żart Projektantki, prosto od Ann. “Front” odnosi się do front-end development (programowanie warstwy wizualnej strony internetowej).